LUCIE

(Benefiční koncert skupiny Lucie)
LUCIE

Galerie

Nemocnice Slaný a Město Slaný vás zvou na benefiční koncert skupiny LUCIE. Speciální host TOTÁLNÍ NASAZENÍ!

► Cena vstupenky 800 Kč. Na místě 1 000 Kč.

► Vstup do areálu od 17 hodin, začátek koncertu v 18.00

► https://opetspolu.cz/beneficni-koncert-lucie-pro-nemocnici-slany

----

Jak vznikla myšlenka uspořádat benefiční koncert takové renomované skupiny jako Lucie ve Slaném?

Je to možná trochu překvapivé, ale iniciativa vzešla primárně od členů skupiny , úplně primárně od Davida Kollera, s následnou podporou všech zbylých muzikantů.

Slánská nemocnice se dlouhodobě stará, mimo jiné, i o nemalou část kumštýřů a to jak muzikantů, herců ,výtvarníků či jiných uměleckých profesí. Jezdí k nám na základě letitých kamarádských vztahů především s jednotlivými lékaři , my se jim snažíme pomáhat po stránce zdravotní, oni nás naopak pravidelně léčí svým uměním na koncertech, výstavách, v divadlech… Každý z nás tedy používá svou formu umění , jak uzdravovat a potěšit a povzbudit druhé.

Stejně tak nás intenzivně podporovali ve všech vlnách covidové pandemie a někdy tehdy vznikla i myšlenka, že až všechno jednou skončí / doufejme !!!/, že by nám zdravotníkům i všech podporovatelům, sponzorům a nezdravotnickým pracovníkům chtěli poděkovat a to formou jim nejbližší a nejpřirozenější- koncertem…

Byť připravovaný koncert představuje nezanedbatelnou starost a práci navíc pro mnoho lidí, každý z nás organizátorů se pro tuto Davidovu myšlenku nadchl a udělá pro její realizaci maximum.

Moc se tedy těšíme, že se tedy všichni 9. září 2021 potkáme a užijeme si krásný večer.

Bude to nejen okamžik, kdy všichni na chvíli zapomeneme na tu hrůzu , kterou jsme všichni zažili , ale zároveň určitě vzpomeneme i na ty z našich pacientů a bohužel i personálu, kteří takové štěstí neměli a svůj boj o přežití prohráli .

Doba covidová byla pro nás všechny téměř ekvivalentem válečného stavu a doufáme, že koncert Lucie bude pro nás všechny, včetně muzikantů , jak poslední tečkou za touto dobou , tak zároveň i odrazovým můstkem k době lepší a veselejší, pocovidové …

Za organizátory Prim. MUDr.Ondřej Čermák

Délka akce: 100 minut
Země původu: Česká republika
Žánr: rock

Datum lokální premiéry: 9. září 2021

Informace o akci a jejím konání